address

Tel: 1-609-393-1814

Header Social icons

Aneta Olender – Dyrektor

Nazywam się Aneta Olender. Jestem właścicielem i dyrektorem Polskiego Przedszkola w Trenton. Skończyłam studia na kierunku Zarządzanie i Marketing w USA, z dziećmi pracowałam przez cale życie. Pomysł na otwarcie przedszkola pojawił się w momencie gdy urodziły się moje dzieci i nie było odpowiedniej placówki która uczyła Języka Polskiego w wieku przedszkolnym. Chcę pracy z dziećmi od zawsze towarzyszyła moim planom życiowym. Nieograniczone pokłady możliwości i wielki potencjał małych dzieci stanowiły dla mnie inspiracje, dlatego postanowiłam aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu ich osobowości oraz wiedzy o otaczającym nas świecie. Zdobywane doświadczenie pozwala mi na coraz lepsze poznawanie dzieci, wykorzystywanie i wypracowywanie optymalnych metod dydaktyczno-wychowawczych oraz kształtuje mój światopogląd pedagogiczny. Praca z dziećmi jest moja pasja, w której pragnę się realizować. Wkładam w nią serce, ponieważ dzieci to perełki przyszłości.

“Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sil, tego czego się pragnie.”  Paulo Coelho

Ciocia Paulina – Grupa Maluchów

Ciocia PaulinaNazywam się Paulina Szutkowska. Do zespołu przedszkola Fantazji dołączyłam w październiku 2014 roku. Jestem wychowawca, pedagogiem, terapeuta a przede wszystkim mama. W 2009 roku skończyłam studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie – kierunek PEDAGOGIKA SPECJALNA – PEDAGOGIKA TERAPEUTYCZNA. Posiadam również wykształcenie pedagogiczne o specjalności : PEDAGOGIKA OPIEKUNCZO-WYCHOWAWCZA Z TERAPIA PEDAGOGICZNA. Odbywałam praktyki w przedszkolach, szkołach podstawowych,domu dziecka oraz zakładzie dla dzieci upośledzonych umysłowo. Będąc na studiach współprowadziłam terapie dziecka autystycznego. Obecnie oprócz pracy w naszym przedszkolu pracuje również w polskiej szkole. Jestem osoba energiczna, ambitna,konsekwentna w dążeniu do celu, cierpliwa, optymistycznie nastawiona do świata i ludzi, zawsze uśmiechnięta. Lubie wyzwania, a praca z ludźmi, a szczególnie z dziećmi dostarcza ich każdego dnia. Interesuje się nowatorskimi metodami nauczania (miedzy innymi Kinezjologia Edukacyjna), psychologia i medycyna. Lubie czytać książki, oglądać komedie, słuchać muzyki. Jestem miłośniczką aktywnych form spędzania czasu. Lubie tez swoja prace bo daje mi dużo radości i satysfakcji. Wiedza i umiejętności zdobyte zarówno na studiach jak i w pracy z dziećmi pozwoliły mi zrozumieć, ze do każdego trzeba podchodzić w sposób indywidualny. Nikt nie ma dołączonej “instrukcji obsługi”.Dlatego codziennie odkrywam i uczę się czegoś nowego. Uważam, iż ważnym elementem jest wszechstronne poznanie malucha dostrzegając jego aktualne potrzeby a, następnie stworzenie odpowiednich warunków do rozwoju. Praca z dziećmi od zawsze była moim marzeniem. Poczałkowo myślałam o pediatrii. Uwielbiam spontaniczność i szczerość u dzieci Zawsze traktuje je z powaga i szacunkiem. Wysłuchuje wszystkiego co maja do powiedzenia.Dla dzieci “ciocia” w przedszkolu jest autorytetem, wiedząc o tym staram się postępować tak by dawać im przykład i nie zranić żadnego z nich. Wiem ze jestem dla nich ważna i chce aby one czuły to samo. Każdy ich postęp daje mi tyle radości co wygrana na loterii. Wiedziałam od dawna ze dzieciaki są wyjątkowe ale dopiero od momentu narodzin mojej córki zrozumiałam w pełni sens slow ojca Phila Bosmansa; “Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym, niezastąpionym.” Każdego z wychowanków traktuje tak jak swoje dziecko. Rozumiem, ze rozłąka z rodzicami bywa bardzo trudna dlatego staram się robić wszystko aby “nasze” maluchy chętnie przychodziły do przedszkola i wychodziły z niego uśmiechnięte.

Ciocia Małgosia – Grupa Starszaków

Ciocia MałgosiaNazywam eis Małgorzata Szypuła. W 2008 ukończyłam studio magisterskie na uniwersytecie Rzeszowskim – kierunek filologie Polskiej, specjalność nauczycielska. Zawód który wykonuje już od 5 lat przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Każdego dnia w pracy daje z siebie wszystko i otrzymuje jeszcze więcej uśmiech i radości dziecka. Kocham podróże, filmy i moja mała rodzinkę. Dom i czas spędzony z najbliższymi to dla mnie największy relaks. Uwielbiam szarlotkę mojej mamy, jazdę samochodem i…. prace w naszym przedszkolu.

Ciocia Natalia – Grupa Średniaków

Nazywam się Natalia Kocon. Jestem absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, kierunek – Wychowanie Fizyczne. Prace z dziećmi zaczęłam będąc już na studiach.  Odbywałam praktyki zawodowe w szkołach podstawowych i przedszkolach. Jestem instruktorem fitness, belly dance oraz Zumby. Interesują mnie sztuki walki, taniec, podróżne, kocham zwierzęta.”Praca z dziećmi wymaga od nauczyciela dużo cierpliwości ale jeszcze więcej serca.”

Nasze dzieci

Gallery