address

Tel: 1-609-393-1814

Header Social icons

Dlaczego Język Polski?

To, co wyróżnia przedszkole Fantazja od innych przedszkoli, to dwujęzyczność. Język polski jest u nas uczony jako pierwszy język dlatego że utrwalanie mowy ojczystej powinno się zaczynać u dzieci od najmłodszych lat. Drugim językiem uczonym jest u nas oczywiście język angielski.

O wyborze takiego właśnie przygotowania maluchów do ich przyszłego, dorosłego życia zadecydowały takie przesłanki jak ta, że dorastanie dzieci w dwujęzycznym środowisku, wpływa na przyszłe zdolności językowe dziecka. Ułatwia naukę kolejnych języków oraz rozwija zdolność abstrakcyjnego myślenia. Przyswajane słownictwo z kilku języków wzbogaca i poszerza horyzonty.

Warto posyłać dzieci do przedszkola, gdzie pielęgnuje się język ojczysty, gdzie w sposób metodyczny utrwala się i wzbogaca polskie słownictwo.

Nasze dzieci

Gallery