address

958 Pennsylvania Avenue Trenton, NJ 08638
Tel: 1-609-393-1814

Header Social icons

O Nas

Witamy serdecznie na stronie poświęconej Polskiemu Przedszkolu Fantazja.

 

Przeglądając zamieszczone tutaj informacje będziecie mogli Państwo poznać to co jest dla nas ważne w wychowaniu i opiece nad Waszymi dziećmi. Wszystkie zasady oraz regulacje, które stworzyliśmy, powstały po to, aby Wasze pociechy czuły się bezpieczne i szczęśliwe w naszym przedszkolu.

 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego przedszkola by przyjrzeć się naszej codziennej zabawie, by spotkać się z personelem przedszkola oraz by uzyskać odpowiedź na wszystkie dodatkowe pytania, które Państwa nurtują.

 

Dokonując wyboru przedszkola, stajecie Państwo przed jedną z ważniejszych decyzji życiowych. Każdy rodzic bowiem, chce mieć pewność, że wybrał najlepsze miejsce dla swojego dziecka. Jakże istotne jest dla nas dorosłych, by móc ze spokojnym sercem powierzyć swój Skarb osobom, którym możemy zaufać. Każdy z nas chce mieć tę pewność, że jego dziecko będzie szczęśliwe nawet jeśli mama czy tato nie są w zasięgu wzroku.

 

Jeśli więc szukają Państwo bezpiecznego, ciekawego i bogatego w odrycia otoczenia, w którym Wasze dziecko będzie czuło się mile widziane, akceptowane i kochane, zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola.

 

Polskie Przedszkole Fantazja to doskonały początek!

Nasze dzieci

Gallery

img_0070 img_0072 img_6211

Right Sidebar Table